Domů     Nejlepší aquaparky Česka!
Nejlepší aquaparky Česka!

Stýská se vám po vyhřáté pláži, řádění v mořském vlnobití anebo po skluzavce na vašem oblíbeném koupališti? Připomeňte si letní atmosféru v některém z největších a nejmodernějších aquaparků!

Aquapark Liberec

Hned za vstupními dveřmi  se ocitnete v podmořské říši bájného kapitána Nema. Ve vodním světě na vás čekají tobogany s délkou až 95 metrů, adrenalinový trychtýř a divoká řeka, dalším magnetem pro návštěnvíky je saunový svět.  Anebo si můžete dopřát podívanou na Laser show promítanou na hladinu.

www.centrumbabylon.cz

Aqualand Moravia Pasohlávky

Kamikadze, U Wawe, Supercrater. Názvy zdejších toboganů jsou samy o sobě lákavou pozvánkou. Adrenalinové chvilky se tu dají zažít díky celkem 20 vnitřním i venkovním skluzavkám a tobogánům. V saunovém světě si máte na výběr 24 saun.

Aqualand stojí na místě bývalých římských lázní a dnes je nejnavštěvovanějším místem jižní Moravy.

www.aqualand-moravia.cz

Aquapark Čestlice

Celým areálem se táhne 350 metrů dlouhá divoká řeka. Můžete si vybrat jeden z 8 tobogánů, například rodinný Crazy tube s interaktivní světelnou RGB hrou. Milovníci relaxu si prohřejí své tělo ve vnitřních i venkovních saunách.

Využít můžete i wellness či fitness centrum. No a díky korálovému dómu si prohlédnete skrz sklo z bazénu barevné rybičky. Jako u moře!

www.aquapalace.cz

Aquapark Frymburk

Tento aquapark najdete ve Wellness hotelu Frymburk. Smočíte se ve vířivce, v divoké řece, nebo se necháte hýčkat bublinkami na perličkovém lůžku, či masírovat hydromasážními tryskami a vodními chrliči?

Určitě si alespoň jednou sjedete padesátimetrový tobogán a pak se zapotíte v privátní finské sauně nebo v páře.

www.hotelfrymburk.cz

Aquapark Bruntál

Aromaterapeutická parní sauna, fitness centrum i vodní svět, to vše najdete na jednom místě.

Ať už vás zaujme stometrový tobogán, lavice se vzduchovými a masážními tryskami, vířivky, divoká řeka či jeden ze dvou bazénů, můžete svou návštěvu Aquaparku Bruntál završit drinkem přímo v místním mokrém baru!

aquapark-bruntal.webnode.cz

Vodní ráj Jihlava

Aquapark s celoročním provozem Vodní Ráj nabízí krytý bazén s atrakcemi, jako je tobogán dlouhý 108 metrů, divoká řeka, venkovní vyhřívaný bazén, brouzdaliště, masážní trysky, skupinová vířivka, perličková lůžka, vodopád a také sauna a pára.

V relaxační zóně najdete místo pro odpočinek, občerstvení, curling na koberci a pro nejmenší dětský koutek.

www.vodniraj.cz

Aquapark Olomouc

Olomoucký aquapark je ideálním místem pro celou rodinu a zároveň je prvním adrenalinovým aquaparkem na Moravě. Návštěvníkům nabízí zajímavé vodní atrakce, jako je například skluzavka s trychtýřem Spacebowl či Žlutý tobogán.

Nevynechejte ani odpočinkovou zónu, parní lázeň, biosaunu a tiepidárium (suchá prohřívárna).

www.aqua-olomouc.cz

Aquapark Olešná Frýdek-Místek

V kryté části komplexu, který se nachází vedle přehrady Olešná, najdete veškerou klasickou aquaparkovou výbavu, jako je tobogán, vířivka či divoká řeka. Vyzkoušet tu můžete například i houpací bazén.

V saunovém světě zase podlehnete kouzlu saunovacích ceremoniálů nebo zaplujete do turecké parní lázně.

aquapark-olesna.cz

Aquacentrum Pardubice

Vyzkoušejte umělé vlnobití s balonem WOW, nevynechejte  trojskuzavku, vydovádějte se na 102 metrů dlouhém tobogánu Megaslide.

Na ty nejmenší tu čeká brouzdaliště  s vodními zvířátky, tedy s přátelským delfínem a vodním ježkem.

Specialitou je i jedinečná horolezecká stěna nad bazénem – když se neudržíte, už letíte do vody.

www.aquapce.cz

Aquapark Špindlerův Mlýn

Areál Aquaparku Špindlerův Mlýn nabízí relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, whirlpooly, masážní trysky, aqua bike a další atrakce.

Vaše ratolesti určitě potěší vodní hříbek a stříkající ucpávačka.   

aquaparkspindl.cz

Tatralandia

Vítejte v největším areálu vodní zábavy ve střední Evropě! Nachází se v jedné z nejbohatších lokalit na zřídla minerálních vod na Slovensku, nedaleko Liptovského Mikuláše.

Velkým zdejším magnetem je Tropical Paradise, což je zóna větší než fotbalové hřiště, která navozuje atmosféru tropů – včetně palem, domorodých staveb a ztroskotané lodi. To však není vše, i v zimě na vás čeká 6 klouzaček a tobogánů a 10 bazénů.

www.tatralandia.sk

Foto: Archiv aquaparků

Foto:
Štítky:
Lokalita:
Související články
Toužíte po skutečné vánoční atmosféře? Vydejte se do Německa, kde mají adventní trhy dlouhou tradici a patří k těm nejpůvabnějším v Evropě. Ty nejbližší českým hranicím najdete v Drážďanech – začínají 26. 11. 2025 a potrvají do 24. 12. 2025. A stojí za to je zažít na vlastní kůži. S norimberským Christkindlesmarktem se drážďanské vánoční trhy každoročně přetahují o pozici nejnavštěvovanějších t
Zatímco Kladruby nad Labem se specializují na chov starokladrubských běloušů, ve Slatiňanech najdeme krásné vraníky stejného plemene. V hipologickém muzeu v budově zámku se dozvíte více o chovu těchto koní, jsou tu vystaveny významné obrazy s koňskými motivy, sedla a postroje, některé exponáty připomínají využití koní ve vojenství, dopravě, honech či dostizích. [caption id="attachment_74515
Vše začíná vůní. Slad, chmel a letní vzduch se tu mísí s vůní lesa, čerstvě posekané trávy a poctivě opečeného masa. V Českém ráji a na Liberecku se léto nepočítá na dny, ale na doušky – a ty tady tečou proudem. Není to jen výlet, je to oslava chutí, tradice a poctivého řemesla, kterou ocení každý, kdo ví, že k dokonalému dni patří nejen výhled, ale i výčep. Měšťanský pivovar Turnov přesně ví,
Chcete poznat jižní Čechy trochu jinak? Objevte jejich kouzlo z výšky! Rozhledny, vyhlídky i stezky v korunách stromů vám nabídnou dechberoucí pohledy na řeky, lesy, města i Alpy v dálce. Ptačí pozorovatelna Vrbenské rybníky Začněte třeba na Stezce korunami stromů Lipno, kde se projdete ve výšce 40 metrů s výhledy na šu
Léto na Vysočině voní po borovicích, opalovacím krému a studené malinovce. Ať už se vidíte spíš s nohama v rybníce nebo v proudu skluzavky, Vysočina nabízí obojí. Není to totiž jen kraj kopců a lesů, ale i vody – čisté, přírodní, zábavné i relaxační. Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších míst, kde se v létě zchladit, vykoupat nebo prostě jen lenošit u hladiny. Plavky s sebou! Nejlepší p
Kalendář akcí

Načítám aktuální data

reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Nová Myslivna: bydlení, které vyčnívá. A nejen nad Brnem
iluxus.cz
Nová Myslivna: bydlení, které vyčnívá. A nejen nad Brnem
Panorama města Brna dostalo sotva pár měsíců nazpět novou dominantu. Ze zalesněného hřebenu, který se zakusuje nad řekou Svratkou téměř až k centru města, se vynořila silueta bytového domu Nová Mysliv
Industriální styl, hodný šampiona
rezidenceonline.cz
Industriální styl, hodný šampiona
Mezi cihlovými zdmi bývalé továrny se skrývá designový penthouse Jaylena Browna, hvězdy NBA a Boston Celtics. Jde o prostors výhledem na Seaport District, v němž výška stropů nepochybně dosahuje míry ambicí svého majitele. V bostonské čtvrti Fort Point, kde se historie města potkává s jeho současnou energií, se nachází rezidence, která ztělesňuje styl, sílu a
S Katy Perry je to vážné! Svatba a brzy společné dítě?
nasehvezdy.cz
S Katy Perry je to vážné! Svatba a brzy společné dítě?
Vztah zpěvačky Katy Perry (41) a kanadského expremiéra Justina Trudeaua (54) dostal nečekaný spád. Zatímco ještě před časem se říkalo, že vášeň mezi nimi vyprchala, nyní se spolu ruku v ruce objevi
Generál Corbulo poslechl i rozkaz k sebevraždě
historyplus.cz
Generál Corbulo poslechl i rozkaz k sebevraždě
Arménie je drsná země. Nic pro nezkušené legionáře, kterým velí. Corbulo ví, že bez speciálního tréninku budou v horách umírat po stovkách a celé tažení skončí fiaskem. Potřebují speciální výcvik, který je zocelí a připraví na válku se lstivým nepřítelem. Narodil se v majetné, senátorské rodině, která pochází z východu Apeninského poloostrova. Prameny o jeho dětství
Od pavích per až po elektrický zázrak. Jak vznikl ventilátor, nejlepší přítel horkých letních dnů
epochaplus.cz
Od pavích per až po elektrický zázrak. Jak vznikl ventilátor, nejlepší přítel horkých letních dnů
Stačí zmáčknout tlačítko a během několika vteřin se kolem vás rozproudí příjemný vánek. Ventilátor dnes patří k běžné výbavě domácností, kanceláří i ložnic, ale jeho příběh začíná dávno před elektřinou. Nejdříve lidé mávají vějíři z palmových listů, později vymýšlejí důmyslné stroje poháněné vodou nebo lidskou silou. Až jeden odvážný americký vynálezce přichází s nápadem, který
Hrachovka se slaninou
tisicereceptu.cz
Hrachovka se slaninou
Potřebujete 500 g žlutého hrachu 1 lžíci oleje 1 cibuli 1 pórek 3 stroužky česneku 1 mrkev 2 snítky majoránky 1 l zeleninového vývaru 50 g slaniny čerstvou petrželku Postup Hrách nas
Mletý hovězí biftek
nejsemsama.cz
Mletý hovězí biftek
Pikantní mletý biftek je delikátní jídlo, které vás dostane svou chutí i svou šťavnatostí. Na 4 porce potřebujete: ✿ 500 g mleté hovězí kýty ✿ 1 cibuli ✿ 4 stroužky česneku ✿ 2 vejce ✿ 4 lžíce kečupu ✿ 1 lžičku bazalkového pesta ✿ 2 lžíce olivového oleje ✿ 4 lžíce škrobové moučky ✿ 2 lžičky ostré hořčice ✿ 1 lžičku chilli koření ✿ drcený kmín ✿ koření na steak ✿ sůl,
Modré oko, které odhání zlo: Tajemný nazar chrání lidi už tisíce let
enigmaplus.cz
Modré oko, které odhání zlo: Tajemný nazar chrání lidi už tisíce let
Visí na dveřích domů, zpětných zrcátkách aut, dětských kočárcích i na krku jako šperk. Modré skleněné oko zvané nazar patří k nejznámějším ochranným symbolům světa. V Turecku a Řecku na něj nedají dop
Zmoudřel La Fontaine až před smrtí?
epochalnisvet.cz
Zmoudřel La Fontaine až před smrtí?
Ctihodní členové Akademie se shodují na přijetí jednoho z nejznámějších spisovatelů do svých řad. Čeká se jen na potvrzení volby králem. „Cože? La Fontaine? Toho nikdy neschválím!“ prská panovník.   Dlouho se Jean de La Fontaine, narozený 8. července 1621, nemůže rozhodnout, co v životě vlastně bude dělat. Převezme práci lesního dozorce po svém otci, ale víc
Obrázky od vnučky mě nabíjejí energií
skutecnepribehy.cz
Obrázky od vnučky mě nabíjejí energií
Nakoupila jsem vnučce barvičky a ona celé prázdniny malovala. Obrázky jsem pověsila do ložnice, a poté se začaly dít divy. Vrátila se mi ztracená síla. Do důchodu jsem vstoupila plná nápadů. Radovala jsem se, že si budu konečně užívat zahrádky a hlavně šestileté vnučky, u které jsem cítila, že se povedla po mně. Rozuměla jsem si s ní mnohem více,
Jak jsou na tom ryby v Krušných horách? To budou zjišťovat čeští a němečtí vědci
21stoleti.cz
Jak jsou na tom ryby v Krušných horách? To budou zjišťovat čeští a němečtí vědci
Na desítkách lokalit plánují experti z české i německé strany Krušných hor realizovat biologický průzkum, jehož cílem je komplexní zmapování situace ohledně rybích společenstev v celé oblasti. [cap
Patchwork: Vyrobte si polštářek s kočičkou
panidomu.cz
Patchwork: Vyrobte si polštářek s kočičkou
Nadchne především děti, ale naparádit s ním můžete i postel v ložnici. A když budete mít zbytky tmavších látek ladící s obývákem, bude se hodit i tam. Budete potřebovat: – zbytky barevně sladěných bavlněných látek – 0,5 m látky na vnitřní polštářek – duté vlákno na výplň – 2 knoflíky – 0,5 m jednostranně nalepovacího
Provozovatel: RF HOBBY, s. r. o., Bohdalecká 6/1420, 101 00 Praha 10, IČO: 26155672, tel.: 420 281 090 611, e-mail: sekretariat@rf-hobby.cz