Nejlepší české lázeňské hotely: Tady naberete novou energii
Nejlepší české lázeňské hotely: Tady naberete novou energii

Cítíte se po svátcích stále ještě vyčerpaní? Nejvyšší čas, abyste nabrali síly. Kde? V českých lázeňských hotelech, které v zimních měsících vsadily na wellness.

Poděbrady

Produďte se!

Pokud se rozhodnete relaxovat v největších středočeských lázních, kterými jsou Poděbrady, pak vám jistě přijde vhod nabídka hotelu Zimní lázně nebo unikátního skvostu z dvacátých let hotelu Zámeček. Do rukou profesionálů se ale můžete vložit v rámci různých balíčků i v mnoha dalších hotelech tohoto krásného města.

Zimní lázně leží v centru, v blízkosti hlavních turistických zajímavostí. Hlavními výhodami tohoto hotelu jsou velký výběr služeb přímo v zařízení, tiché okolí a bazén přímo v budově. Je obzvlášť vhodný pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty a ubytování pro náročnou klientelu.

Architektonický klenot Zámeček je zase zasazen do krásného prostředí lesoparku v blízkosti řeky Labe. Víkendový pobyt v těchto lázních pořídíte již od třech tisíc korun.

Lázně Libverda

Jizerský ráj

Spa Resort Libverda naleznete v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda přibližně 25 km od Liberce. I zde je pro vás připravený skvělý antistresový program. Vaše tělo polaská uhličitá koupel, antistresová masáž, zasportovat si můžete ve Fitness centru s nádherným výhledem na Jizerské hory, užijete si oxygenoterapii, masáže bylinnými razítky, anebo parafínové lázně rukou.

Ve zdejší kavárně Café Nový Dům si pak můžete v tomto zimním období dát skleničku výborného punče nebo svařeného vína či horké čokolády za speciální ceny pro hosty Spa resortu Libverda. A k tomu můžete ochutnat výborné domácí dorty a koláče.

Šestidenní pobyt v tomto mrazivém období seženete od pěti tisíc.

Luhačovice

Zažijte pohodu

Opravdové pohodlí na vás čeká jen pár metrů od Pozlovické přehrady – v hotelu Pohoda, který se nachází v klidné části jihomoravských Lázní Luhačovice. Během pěti dnů a čtyř nocí tu projdete vstupní lékařskou prohlídkou, zažijete bylinkovou relaxační koupel se zábalem i perličkovou koupel se zábalem a pobyt v infračervené kabině.

Hned dvakrát během pobytu si užijete aromaterapeutickou masáž zad a šíje, kterou v dnešní době ocení každý. Samozřejmostí je volný vstup do wellness, kde na vás čeká bazén a saunový svět. Najdete zde Dětský ráj i Pohodovou restauraci.

Cena tohoto relaxačního pobytu začíná na příjemných 3990 korunách.

Třeboň

Síla lávy a síry

Nový komplex RELAX Park Třeboň najdete v klidné části lázeňského města. Areál tvoří pět bezbariérových budov, v nichž se nachází apartmány a studia různých velikostí. Hosté mohou využívat wellness i další služby nedalekých Lázní Aurora.

Pokud máte problémy s pohybovým ústrojím, uleví vám právě tam skvělá solfatanová koupel. V Relax Parku si nenechte ujít celkovou masáž lávovými kameny v masérském centru nebo si dopřejte úlevu a trochu sportu v bazénovém komplexu Aqua Viva.

Pokud chcete vyrazit do okolí, můžete si zapůjčit nordic-walkingové hůlky. Nejvýhodnější jsou samozřejmě různé balíčky, z nichž v tomto období je oblíbený zejména balíček Síla lávy. S pobytem na čtyři dny jej pořídíte již od 3850 korun.

Karlovy Vary

Dámská jízda

Nový lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci v centru lázeňské zóny Karlových Varů vznikl spojením lázeňských zařízení Švýcarský dům, Sanssouci a Villy Mercedes. Vyberte si třeba balíček Dámská jízda a vyrazte do slavných lázní s kamarádkami.

Vaše tělo si zde skvěle odpočine díky harmonizující koupeli Kleopatra, nebo Afrodité. Vaše ruce se dokonale zregenerují po absolvování místní speciality – kúry v parafínových rukavičkách. Součástí pobytu je vstup do solné jeskyně, který udělá dobře zase vašim plicím, čeká vás zde také aromaterapeutická masáž a volný vstup do vlastního balneocentra Mercedes.

Nechte se hýčkat v koupeli s okvětními lístky růží. Čtyřdenní pobyt zde pořídíte za cenu již od pěti tisíc korun.

Komentáře

Mohlo by Vás zajímat

Magická socha Radegasta na Radhošti

Magická socha Radegasta na Radhošti

Novinský viadukt: Kde vlaky nehučí, ale zvoní

Novinský viadukt: Kde vlaky nehučí, ale zvoní

Soutěsky Kamenice: Vítejte na Konci světa

Soutěsky Kamenice: Vítejte na Konci světa

Kostel Panny Marie Pod lipami

Kostel Panny Marie Pod lipami

Kamenný most Písek: Perla Zlaté stezky

Kamenný most Písek: Perla Zlaté stezky

Zbrašovské aragonitové jeskyně: Místo splněných přání

Zbrašovské aragonitové jeskyně: Místo splněných přání

Nenechte si ujít další zajímavé články