Útěk z města do srdce vysočinské přírody
Útěk z města do srdce vysočinské přírody
Tento článek je obchodní sdělení

Ke správnému odpočinku vám pomůže příroda, kde můžete načerpat energii a také příjemné nic nedělání. Utečte z města do vysočinské přírody a dobijte si baterky.

Valí se na vás jedna povinnost za druhou a je toho na vás kolikrát přespříliš? Řekněte si včas „stop“, zastavte se a jen tak relaxujte. K tomu správnému odpočinku vám pomůže příroda, ve které můžete načerpat energii a také příjemné nic nedělání. Utečte z města do samotného srdce vysočinské přírody a dobijte si baterky.

Dopřejte si luxusní odpočinek

Každý si zaslouží alespoň jednou za čas oddechnout, vypnout a nějakým způsobem se pořádně odreagovat. Odpočinek je pro naše tělo velmi důležitý a bez něj se zkrátka neobejdeme. Nezapomínejte proto občas vypnout a jakýmkoliv způsobem se odreagovat. Doma vás ale nejspíš čeká jen krátkodobé odpočívání, které nemá příliš velký efekt. Lepším řešením je vyjet někam pryč mimo domov, a to alespoň na pár dní. Taková dovolená mimo vaše bydliště, starosti a povinnosti totiž dokáže hotové zázraky. A nemusíte jet ani příliš daleko, stačí zůstat na dosah vašeho domova, v Čechách, kde je moc krásně. Třeba taková Vysočina vás svými krásami doslova omámí. Dopřejte si královský pobyt na zámku v lokalitě vysočinské přírody a starosti zanechte za dveřmi vašeho domova. I vy si zasloužíte trochu toho luxusu a péče.

Nádherná příroda na Vysočině

Nejlépe se odpočívá na dosah krásné přírody. K tomu je jako stvořená lokalita Vysočiny, která láká k báječnému nicnedělání a případným odpočinkovým aktivitám.

A abyste se mohli cítit opravdu fantasticky, stačí využít možnosti ubytování na zámku, díky kterému si budete připadat doslova jako v pohádce. Tento pohádkový pobyt vám zaručeně dodá potřebnou dávku energie a odreagování od pracovních povinností a dalších starostí. Přijeďte si užít romantické procházky na čerstvém vzduchu v krásných zahradách nebo po okolí hotelu. Užijte si ozdravné a wellness procedury, které poskytnou vašemu tělu dokonalé uvolnění.

Ubytování v luxusním hotelu, kde přijdete na jiné myšlenky

Dopřejte si opravdový luxus se vším všudy a nechte se hýčkat. Přijeďte se jednoduše rozmazlovat. Luxusní zámecký hotel v samém srdci Vysočiny nabízí zajímavé balíčky pro pobyt přesně podle vašich představ.

Láká vás turistika nebo cyklistika? Není problém si přímo na místě zapůjčit jízdní kola či hůlky na Nordic Walking.

Chcete během vaší dovolené spíše relaxovat? Žádný problém. Pak si stačí zajít na masáž, kterých je v nabídce hned několik, nebo do saunového světa. Tím ovšem nabídka nekončí.

Na své si tu přijdou milovníci pohybových i odpočinkových aktivit. Po procházce na čerstvém vzduchu je potřeba dopřát uvolnění celému tělu. To vám poskytne masáž, pobyt v sauně nebo plavání v bazénu. Nic z toho tu nechybí. Kromě sauny a masáží najdete ve wellness resortu také bazén přímo pod klenbami zámku a vířivka v zámecké věži. Pro dokonalý oddech vám pak poslouží oáza klidu, kde se můžete uvelebit na lehátku, odpočívat po wellness procedurách, v klidu si číst, rozjímat nebo pozorovat krásy zámeckého parku za okny.

Pobyt na zámku jako dokonalý relax

Není nad to se jednou za čas pořádně rozmazlovat a dopřát si trochu toho luxusu. Pár dní na zámku je dokonalou vzpruhou nejenom pro unavené tělo a mysl. Je útěkem od starostí všedních dní, kdy na ně můžete alespoň na chvíli zapomenout a vypustit je na čas z hlavy. Jednoduše si dopřejte čas jen sami pro sebe ve společnosti vašeho protějšku nebo i kamarádky.

Pobyt na luxusním zámku si zamilují všechny věkové generace. Pro každého se zde najde něco. Toto místo je jako stvořené hlavně pro ty, kteří touží po troše klidu, relaxaci a nic nedělání.

Foto: PX FUEL, Archiv firem

 

Tento článek je obchodní sdělení
reklama

Komentáře

Mohlo by Vás zajímat

Advent v Národním zemědělském muzeu: Zve na živý zvířecí betlém i připomenutí vánočních zvyků

Advent v Národním zemědělském muzeu: Zve na živý zvířecí betlém i připomenutí vánočních zvyků

Za karlovarským porcelánem a sklem

Za karlovarským porcelánem a sklem

Výstava „Cesta je trnitá“ v Městském muzeu v Hořicích propojí tvorbu dvou významných současných umělkyň

Výstava „Cesta je trnitá“ v Městském muzeu v Hořicích propojí tvorbu dvou významných současných umělkyň

Ašský výběžek: Kraj rozhleden

Ašský výběžek: Kraj rozhleden

Zlín má zámek a zoo v jednom

Zlín má zámek a zoo v jednom

Krásy jižní Anglie: Vydejte se po královských cestách i k moři

Krásy jižní Anglie: Vydejte se po královských cestách i k moři

Nenechte si ujít další zajímavé články