Lyžování na Lipně v rodinné atmosféře
Lyžování na Lipně v rodinné atmosféře

Zima na Lipně to je lyžování pro celou rodinu, partu přátel i jednotlivce. Lipenské sjezdovky, které měří téměř čtrnáct kilometrů, nabízí velkou porci zábavy na jednom místě a uspokojí lyžaře všech kategorií.

S možností ubytování přímo u sjezdovky, tradiční šumavskou, a přitom vysokou gastronomií a dalšími atraktivitami je tím pravým místem pro zimní dovolenou.

Moderní lyžařský areál pro každého a s večerním lyžováním zdarma

Na Lipně najdete nejmodernější lyžařský skiareál v celé České republice. Je přizpůsobený nejen rodinám s dětmi, ale nabízí zábavu pro lyžaře všech kategorií. Na jeho svazích si tak lyžování užijí i skupiny přátel, které čítají lyžaře začátečníky i ty pokročilejší.

Sjezdové tratě mají různou obtížnost. Všechny tratě jsou kompletně pokryty zasněžovacím systémem.

Přepravu lyžařů zajišťují tři pohodlné a moderní čtyřsedačkové lanovky a jedna dvousedačková. Jednou z novinek posledních let je rozšířený a vylepšený Snowpark, který je připraven pro lyžaře všech výkonnostních kategorií.

Vyzkoušet si můžete Skicrossovou či Snowcrossovou trať, která je samostatně oddělena a měří více než jeden kilometr.

Ti nejmenší si zadovádí na sněhové pokrývce a s maskotem areálu lišákem Foxem, který na ně každý den čeká ve výukovém hřišti Fox park a postará se o zábavu svými animačními programy. Těšit se můžete na lyžařské závody i pravidelné večerní bobování.

Večerní atmosféru také při lyžování si letos všichni užijí zdarma. A to tehdy, pokud si zakoupí jednodenní, vícedenní nebo přenosný skipas. Ten totiž letos nabízí možnost lyžovat nejen přes den, ale i večer při neopakovatelném výhledu na lipenské jezero a osvícenou marinu.

Vše na jednom místě

Komplexní služby půjčovny, servisu, prodejny i rezervace lyžařské školy najdete na jednom místě. Stejně tak největší prodejnu sportovního vybavení Intersport, která se nachází hned vedle centrálního parkoviště a nového dopravního terminálu.

A abyste to na sjezdovku měli co nejblíže a šance vychutnat si první ranní manžestr na čerstvě upravených sjezdovkách bylo co největší, můžete se ubytovat ve zcela novém a moderním čtyřhvězdičkovém hotelu Element.

Nachází se hned vedle centrálního parkoviště a na lanovku se z něho dostanete jen po pár metrech, a to pohodlně i v lyžařských botách nebo rovnou na lyžích.

U hotelu na vás čekají i zážitky gastronomické. Restaurace Stodola vaří podle receptury místních tradic a v nové cukrárně Povidloň, dávají důraz na originalitu a chuť tradičních zákusků.

Součástí Skiareálu je i Stezka korunami stromů. Přináší naprosto jedinečné zážitky z výhledů ze své devítihranné 40m věže. Otevřeno má po celý rok, a tedy i v zimním období ji můžete navštívit a užít si tu nádheru lipenské přírody z ptačí perspektivy.

Na co se tu můžete těšit?

nejmodernější skiareál v České republice s 13.5 km sjezdovek všech obtížností

jedinečné výukové hřiště Fox park zdarma

lyžařská škola Skischool pro všechny věkové kategorie

servis, půjčovna i obchod se sportovním vybavením na jednom místě

relaxace ve vodním ráji Aquaworld

dechberoucí výhledy ze Stezky korunami stromů

ubytování v moderním hotelu Element přímo u sjezdovky

gastronomické zážitky v restauraci Stodola a cukrárně Povidloň

www.lipno.info

reklama

Komentáře

Mohlo by Vás zajímat

Významná centra Krkonoš

Významná centra Krkonoš

Ašský výběžek: Kraj rozhleden

Ašský výběžek: Kraj rozhleden

Advent ťuká na dveře. Střední Čechy ovládne vánoční atmosféra.

Advent ťuká na dveře. Střední Čechy ovládne vánoční atmosféra.

Zlín má zámek a zoo v jednom

Zlín má zámek a zoo v jednom

Botanicus: Ostrá s vůní bylinek

Botanicus: Ostrá s vůní bylinek

Nenáročná cyklotrasa: Palackého stezka

Nenáročná cyklotrasa: Palackého stezka

Nenechte si ujít další zajímavé články